گروه فنی مهندسی ایمن مدار فعالیت خود را در سال 1378 در زمینه سیستمهای حفاظتی آغاز نمود و با توجه به نیاز جامعه در زمینه سیستمهای نظارت تصویری و با در اختیار گرفتن افراد مجرب در این زمینه در سال 1382 فعالیت کاری خود را گسترش داد.

امروزه امکانات و تسهیلات در نظر گرفته در یک مجموعه نقش بسیار حیاتی را در موفقیت فرد یا سا زمان استفاده از آن را ایفا مینماید که باعث افزایش بازدهی و بهینه سازی عملکرد اشخاص میشود. بودجه اندک ، بالا رفتن تصاعدی هزینه انرژِی ،مسائل و مشکلات پرسنل ، حفاظت و کنترل تردد و نظارت تصویری پرسنل و مراجعین و ایجاد شرایط محیطی مناسب،صاحبان مجموعه را ملزم مینماید که در صدد پیاده سازی روشهای جدید برای بهبود عملکرد و کاهش هزینه ها گردند  لذا این گروه امکان مشاوره ، طراحی ، فروش ، نگهداری و خدمات پس از فروش و اجرای پروژها را در صنایع ومحیط های دولتی و غیر دولتی کشور با حداکثر کیفیت و حداقل زمان و قیمت را فراهم آورده است. 

چندین سال تجربه و بکارگیری افراد مجرب و بهره مندی از آخرین فنآوری روز دنیا و اجرای تخصصی به همراه گارانتی معتبر و به موقع به ما این اطمینان را میدهد که بتوانیم اعتماد شما را جلب نمائیم